SLUŽBY

„Sound, Style, Estetic“

INTERAUDIO – Prostredníctvom našich produktov Vám dokážeme sprostredkovať vzrušujúcu atmosféru, okúzlenie nádhernými tónmi na zvukovo vydarených, technologicky vyspelých poctivo spracovaných, nadčasových výrobkoch renomovaných svetových značiek výrobcov elektroniky a doplnkov : AUDIOMAT, AUDIENCE, AURALIC, AUDIUM, C.E.C., EXPOSURE, LUMIN, M2TECH, MrSPEAKERS, MUSIC TOOLS, VORZUGE, TIVOLI AUDIO, ZU AUDIO .

Rozsahom sortimentu našich produktov, ktoré prinášame na Slovenský trh už od roku 2008, uspokojíme zákazníkov s nekompromisnými nárokmi na najvyššiu referenčnú triedu, strednú triedu, ale poskytneme výber produktov zodpovedajúcej kvality už pri nižších rozpočtoch. Naša spolupráca aj s ďalšími slovenskými distribútormi je dobrým predpokladom možnosti nájdenia ideálneho produktu a zapojenia do optimálnej zvukovej aj estetickej kombinácie.

  • Poskytujeme návrh riešenia a realizáciu kompletnej audio & video aparatúry tak, aby nie len výborne hrala, ale aj elegantne ladila s Vašim interiérom.

  • Poskytujeme veľkoobchodnú spoluprácu pre partnerov zaoberajúcich sa predajom elektroniky a doplnkov, vrátane Hi-Fi nábytku .

Vybrané produkty si môžete zakúpiť, prostredníctvom našich obchodných partnerov, alebo osobne v našom showroome MiACoolstore, prípadne objednať prostredníctvom našich e-mailových kontaktov v rubrike kontakty.


Copyright © 2009 INTERAUDIO all rights reserved | mail:info@interaudio.sk | created by: viatti.com