SLUŽBY

„Sound, Style, Estetic“

INTERAUDIO – prináša alternatívu oproti produktom pochybnej kvality masovo predávaných v obchodných reťazcoch. Prostredníctvom našich produktov Vám dokážeme sprostredkovať tú pravú vzrušujúcu atmosféru koncertov, okúzlenie nádhernými tónmi hudby či zvýšenie tepu srdca pri akčných filmových scénach na zvukovo vydarených, technologicky vyspelých poctivo spracovaných, nadčasových aj retro výrobkoch renomovaných svetových značiek výrobcov elektroniky a doplnkov : AUDIOMAT, AUDIENCE, AURALIC, AUDIUM, ANTHEM , BOSTON AUDIO DESIGN , C.E.C. , NORDOST, EXPOSURE, GENEVA, LUMIN, M2TECH, MrSPEAKERS, MUSIC TOOLS,  MUSIC HALL, PARADIGM, SYSTEM AUDIO, VORZUGE, VERS AUDIO, TIVOLI AUDIO, ZU AUDIO .

Rozsahom sortimentu našich produktov, ktoré prinášame na Slovenský trh, uspokojíme zákazníkov s nekompromisnými nárokmi na najvyššiu referenčnú triedu, strednú triedu, ale poskytneme výber produktov zodpovedajúcej kvality už pri nižších rozpočtoch. Naša spolupráca aj s ďalšími slovenskými distribútormi nám dáva obrovské možnosti nájdenia ideálneho produktu a zapojenia do optimálnej zvukovej aj estetickej kombinácie.

  • Poskytujeme návrh riešenia a realizáciu kompletnej audio & video aparatúry tak, aby nie len výborne hrala, ale aj elegantne ladila s Vašim interiérom.

  • Poskytujeme veľkoobchodnú spoluprácu pre partnerov zaoberajúcich sa predajom elektroniky a doplnkov, vrátane Hi-Fi nábytku .

Vybrané produkty si môžete zakúpiť, prostredníctvom našich obchodných partnerov, alebo osobne v našom showroome MiACoolstore, prípadne objednať prostredníctvom našich e-mailových kontaktov v rubrike kontakty.


Copyright © 2009 INTERAUDIO all rights reserved | mail:info@interaudio.sk | created by: viatti.com